Tesettür Gelinlik Modelleri

tarafından
1919
Tesettür Gelinlik Modelleri

Günümüzde her bayanın tarzına ve zevkine hitap eden bir gelinlik modeline hemen hemen tüm gelinlik mağazalarında rastlıyoruz. Söz konusu moda olduğunda açık ya da tesettürlü bayanlar arasında da herhangi bir ayrıma gitmek de olmaz.

Modayı yakından takip eden tesettürlü bayanlar için de son yıllarda birbirinden güzel ve şık tesettür gelinlik modellerinin tasarlandığını söyleyebiliriz.

Tesettür gelinlikleri, normal gelinliklerden ayıran en belirgin özelliği şüphesiz ki gelinliğin bir de türban kısmının bulunması. Tesettür gelinliklere özel olan bir diğer ayrıntı da bu gelinliklerde herhangi bir dekolteye yer verilmiyor oluşu. Bu iki ayrıntı dışında tesettür gelinlik modellerinin de tıpkı normal gelinlikler kadar çeşitli olduğunu ifade edebiliriz.

Tesettür Gelinlik Modelleri 2016

2016 yılının en popüler gelinlik tesettür modelleri; taşlı işlemeli gelinlikler. İçerisinde altın şerit detaylarının bulunduğu taşlı işlemeli gelinlikler; gösterişten hoşlanan tesettürlü bayanlar için birebir.

En popüler gelinlik tesettür modelleri renklerinin beyaz, ekru, bej ve krem olduğunu söyleyebiliriz. Bunun dışında pembe de dahil birbirinden güzel tesettür gelinlik modellerine vitrinlerde rastlama imkanınız oldukça yüksek.

Yeni sezon tesettür gelinlik modelleri içerisinde dantel detaylı gelinliklerin yer aldığını da belirtmemiz gerekiyor. Özellikle gövde kısmında dantel yaldız işlemelerinin bulunduğu gelinlikler oldukça moda. Gold işlemelerin eşlik ettiği inciler de yeni sezon tesettür gelinlik modellerinde dikkat çeken diğer detaylar.

[reklam id=1]

En güzel tesettür gelinlik modelleri listesinde prenses gelinlik modellerinin bulunduğunu da hatırlatmak istiyoruz. Kabarık prenses gelinlikler; kendini gerçek anlamda prenses hissetmek isteyen bayanlar için özenle tasarlanıyor.

Tesettür Gelinlik Modelleri 1

En güzel tesettür gelinlik modellerinden bir diğeri de kuyruklu gelinlikler. Uzun ya da kısa kuyruklu gelinlikler ile kendinizi daha özel hissetmeniz mümkün.

Tesettür gelinlik modelleri ve fiyatları ise kumaşın özelliğine ve gelinliğin modeline göre değişebiliyor. Tesettür gelinlik fiyatlarını belirleyen bir diğer ayrıntı da gelinlikte değerli taş ya da incilerin kullanılıp kullanılmaması.

Tesettür Gelinlik Modelleri 2

Kapalı gelinlik modelleri seçerken kesinlikle vücut hatlarınızı da göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Örneğin elma tipi bir vücudunuz varsa A kesim kapalı gelinlik modeli tercihinde bulunabilirsiniz.

Pelerinli tesettür gelinlik modelleri; 2016 yılına damgasını vuran bir diğer gelinlik modeli. Daha gösterişli bir düğün ortamında daha ihtişamlı görünmek isteyen bayanların tercihi kesinlikle pelerinli tesettür gelinlik modellerinden yana olmalı.

Tesettür Gelinlik Modelleri 3

Tesettür giyim içerisinde de özel bir yere sahip olan tesettür gelinlik modelleri seçerken, doğru ayakkabı seçiminde bulunmayı da unutmamanız gerekiyor. Aksi halde şıklığınıza gölge düşürebilirsiniz.

Gelinlik modelleri tesettür içerisinde pudra ya da açık pembe tonlarında bulunan bir gelinlik seçerek de tüm tabuları yıkabilir; düğün gününüze damgayı vurabilirsiniz.

Tesettür Gelinlik Modelleri 4

Farklı bir gelinlik seçiminde bulunmak adına beli kuşaklı olan gelinliklere bir şans verebilirsiniz.

Gelinliğinizi seçtikten sonra düğün günü gelinliğinize uygun bir gelin başı yaptırmayı da unutmayın. Bol şans!