Tığ İşi Bebek Battaniye Modelleri ve Yapılışları

tarafından
267
Tığ İşi Bebek Battaniye Modelleri ve Yapılışları

Tığ işi bebek battaniye modelleri ve yapılışları, hem keyifli hem de son derece göz alıcı modellerin ortaya çıkmasını sağlayacak kadar güzel bir uğraş. Tığ işi battaniye modelleri çoğunlukla düz örgü kullanılıp, üzerine süsler ve değişik motifler eklenerek hazırlanmaktadır.

Tığ İşi Bebek Battaniye Modelleri ve Yapılışları 1

Tığ işi bebek battaniyesi örülüp, kenarlarına dantel eklenebilir. Tığ işi battaniye örneklerine bakarak nasıl bir model ve nasıl renkler seçeceğinize karar verebilirsiniz. İnternetten faydalanarak da tığ işi bebek battaniyesi örneklerinden birini seçerek kullanabilirsiniz.

[reklam id=1]

Bebeğinize öreceğiniz battaniyeyi onun üzerinde görmek size ayrı bir keyif verecektir. Bebeğiniz kendisine örülen bu eşsiz battaniyeyi saklar ve kendi çocuklarına armağan edebilir, ondan da diğer nesillere aktarılabilir. Böyle bir battaniyenin manevi kıymetini düşünmek bile heyecan verici değil mi?

Tığ İşi Bebek Battaniye Modelleri ve Yapılışları 2

Özellikle hamilelik döneminde örülecek bu battaniyeler anne adaylarının oyalanmasını ve zihinsel olarak da rahatlamalarını sağlayacaktır. Tığ işi bebek battaniyesi örgü modelleri anlatımlı videolar sayesinde, bu işi ilk kez yapacaklar bile başarı sağlayabilir. Detaylı anlatımları dikkatle izleyerek biraz da el becerisine sahipseniz harika işle çıkarabilirsiniz.

Tığ İşi Bebek Battaniye Modelleri ve Yapılışları 3

Tığ işi battaniye örnekleri biraz sabır ve özveri ister ama el alıştıktan sonra gerisi büyük bir keyifle gelir.

Tığ işi battaniyeler sadece bebeklerin üzerine örtmek ve ısınmak amaçlı kullanılmaz. Eğer sabrınız varsa daha büyük ebatta battaniyeler örerek yatağınızın üzerine örtebilir ve son derece estetik ve dekoratif bir görüntü elde edebilirsiniz.

Tığ İşi Bebek Battaniye Modelleri ve Yapılışları 4

Tığ İşi Bebek Battaniye Modelleri ve Yapılışları 5