Transparan Yağmurluklar

tarafından
197
Transparan Yağmurluklar

Eskilere nazaran farklı formlarda üretilmeye başlanan yağmurluklar 2017 modasında da yer edindi. Özellikle şeffaf yağmurlukların sokak modasında son derece revaçta olduğu görülmektedir. Moda dünyasında transparan yağmurluklar ismini alan bu modeller, yağmurlu havalarda şıklığını gölgelemek istemeyenler için üretilmektedir.

Transparan Yağmurluklar 1

Transparan Yağmurluklar Hem Şık Hem Moda

Bahar mevsiminde sık sık karşılaşılan yağmurlu havalardan korunmak isteyenlere hırkalar ağır gelmektedir. İşte bu noktada da devreye transparan yağmurluklar girmektedir. Yaza geçiş aşamasında olduğumuz şu günlerde hem şık, hem de modern bir seçim yapmak isteyenler tercihini transparan yağmurluklardan yana kullanabilirler.

[reklam id=1]

üstelik altına giydiğiniz kıyafetlerinde görünmesine engel olmayan bu yağmurluklar, her türlü etkinliğe giderken rahatlıkla kombinleyebileceğiniz ürünler arasında yer almaktadır.

2017 modası koleksiyonlarında da yer almayı başaran şeffaf yağmurluklar, farklı renk birleşimleri ve farklı formlarda üretilmektedir. Bu nedenle çantanıza ve ayakkabınıza uygun istediğiniz tarzda transparan yağmurluk bulabilmeniz mümkün. Çoğunlukla şeffaf olanları tercih edilmesine rağmen cep ve kol kısımlarındaki ayrıntılarla ve fermuar kısmında değişiklik yapılarak oluşturulan modelleri farklı formaların ortaya çıkmasına neden olmaktadır.

Transparan Yağmurluklar 2

Transparan yağmurluklarda doğru renk seçimini yapmak isteyenlere ise sokak modasında mavinin hakimiyet sürdüğünü söyleyebiliriz. Mavinin çoğu tonuyla kombinlenebilen şeffaf yağmurluklar kullanıcılarına canlı bir görüntü sunmaktadır.

Koyu renk tonlarında ise kahverengi ve siyah modeller ön planda tutulmaktadır. 2017 modasında bayanları favori renklerinden olan pastel tonları da yer aldığı için transparan yağmurluğunuzu pastel kombinlerle de tamamlayabilirsiniz.