Türbanlı Gelinlik Modelleri

tarafından
1944
Türbanlı Gelinlik Modelleri

Her genç kızın hayalidir. O özel kıyafeti giyip bir gecede olsa gecenin tek yıldızı olmak. Daha çok erken zamanlar da hayali kurulmaya başlar modeli ve tasarımı. Fakat günü gelip çattığı zaman hayalinizi kurduğunuz o eşsiz gelinliğin içinde kuğu kadar narin ve zarif görünmenin tadı bir başkadır. Bu sebeple her detayı ayrı ayrı incelenir ve tek bir kusuru gözden kaçırmamak gerekir. Bu konu üzerinde gelinlik firma ve mağazaları çok titiz çalışsa da yinede sizde her detayı tekrar ve tekrar incelemelisiniz. Neticede bu sizin en mutlu ve tek gününüz olacak o gece ile ilgili her olumsuz detay ileride size dert olacak bu sebeple her ayrıntısı sizin için önemli olacaktır.

Gelin olmak zaten zor bir işin altına girmek iken birde türbanlı modellerin zor bulunması bu konuda kapalı gelinlerimiz için daha zor bir durum oluyordu. Fakat artık gelinlikçiler bu duruma hızlı bir şekilde el atarak kapalı gelin adaylarının yüzünü güldürmeyi başardı. Her alanda hızla ilerleyen ülkemizde bu konu oldukça hızlı ilerlemektedir. Hele ki son zamanların trend modeli olan kaftan tarzı gelimlik modelleri türbanla birlikte çok şık bir görüntü sergilemektedir. Gelinlik modelleri türbanlı olarak birçok açık modeli de kapalı hale getirerek çok şık tasarımlar ortaya çıkmıştır. Genellikle beyaz gelinlik tercih edilse de son yıllarda kırık beyaz, ekru ve çiğ beyaz renklerde çok hoş görüntü sergilemektedir. Gelinlik alırken; kapalı açık fark etmez dikkat etmeniz gereken en önemli husus hiç şüphesiz ki fizik yapınızdır. Kendinize uygun olacak olan gelinlik modelini seçerken boy ve kilonuza uygun bir model bulmanız ve ortaya kusursuz bir görüntü sergilemeniz oldukça önemlidir. Bu konuda sizin kendi proporsyonve duruş tarzınıza uygun bir model seçmeniz ileri de anılarınıza baktığınızda buruk bir tebessüm yerine tam bir tebessüm etmenizi sağlayacaktır.

Türbanlı Gelinlik Modelleri 2

[reklam id=1]

Türbanlı Gelinlik Modelleri 2016

Bu senenin yaz sezonu için türban modası oldukça değişik modellere ev sahipliği ederken kış sezonu için tasarlanan ve şıklığın en büyük simgesi haline gelen birçok model kapalı gelin adaylarını kalbini kazanmıştır. Türbanlı gelinlik modelleri ve fiyatları serisinin başında A model gelinlikler gelmektedir. Pileli ve taşlı modellerinde çokça var olduğu bu senede birçok model ve çeşit bulmanız mümkündür. Fakat belirmekte fayda var ki özellikle türbanlı gelin adaylarının dikkat etmesi gereken en önemli husus gelinlik ve türban ilişkisidir. Eğer gelinliğiniz çok abartılı ve taşlı ise türbanınızı daha sade seçmelisiniz. Yada tam tersi bir durumda olabilir türbanınızda taş detaylarını abartılı olarak kullanacaksanız o zaman gelinliğinizin ön tarafında çok fazla işleme olmamasına dikkat etmelisiniz. Bunu sebebi ise her iki bölgede de yoğunluklu taş veya detaylı bir model giyerseniz bu çok abartıya kaçar ve şık bir görüntü yerine gözleri yoran vasat bir görüntü sergilemenize sebep olacaktır.

Türbanlı Gelinlik Modelleri 1

Bu senenin gelinlik fiyatları her mağaza ve firmanın kendine has belirleyeceği bir fiyat listesi olurken eskisi gibi yüksek fiyatların tarihe karıştığını vurgulamakta fayda var.