Yılan Yağı Nasıl Kullanılır ve Faydaları

tarafından
109199
Yılan Yağı Nasıl Kullanılır ve Faydaları

Yılan yağı nedir ne işe yarar?
Birkaç yıl önce saçlarımın kısacık kesilmesi sonucu bunalıma girmiş ve saç uzatmak için neler yapacağımı araştırmaya başlamıştım. Yılan yağı ile tanışmam da bu zamana denk geldi. Araştırmalarım sonucunda yılan yağının saçlara çok iyi geldiğini öğrenmiş oldum. Siz de saçlarınızı hızla uzatmak istiyorsanız yılan yağını denemelisiniz. Yani saç dökülmesi sorunu yaşayanlara yılan yağını kullanmalarını şiddetle tavsiye ediyorum. Gelin birlikte bu yağın nasıl kullanıldığını, faydalarını inceleyelim:

Yılan yağı hakkında Ender Saraç’ın yorumlarını izleyebilirsiniz.

Yılan yağı saçlara iyi gelir mi faydaları nelerdir?
Yılan yağı daha çok saçlar için kullanılır. Bu yağ güçsüz, bakımsız, zayıf ve ince saçlar için kullanılır. Tahmin edersiniz ki dökülen saçların yeniden çıkması oldukça zordur. Özellikle saç dökülmesinin nedeni ırsi ise yandınız. Bir çok ürün denedim ancak dökülen saçlarımın yeniden çıkmasını kesinlikle bu ürüne borçluyum diyebilirim. Bu ürün herkese bendeki etkiyi gösterir mi bilemiyorum ama bu kadar kolay kullanımı ve oldukça uygun fiyatı olan bir ürünü saçlarınıza yeniden kavuşmak için neden denemeyesiniz!

Yılan-yağı-nasıl-kullanılır-ve-faydaları1
Yılan yağı nasıl kullanılır?
Bu yağını eczanelerden, aktarlardan kolaylıkla temin edebilirsiniz. Ben internet üzerinden satın aldım. İlk etapta her gün yağı saçıma sürdüm. Saç dökülmem bitti diyebilirim. Ancak hala tedbir amaçlı olarak haftada 2-3 gün kullanmaya devam ediyorum. Bana kalırsa tam anlamıyla etkisini görmek için yaklaşık 1 ay süreyle her gün uygulayabilirsiniz. İstediğiniz sonuca ulaşınca haftada birkaç gün yapmanız yeterli olacaktır. Yağı saçınızın dökülen ya da seyrekleşen kısmına masaj yaparak sürün. Ben saçımın tamamına yediriyorum. Birkaç dakika daha süre masaj yapmaya devam ediyorum ve yaklaşık 2 saat bekletiyorum. Daha sonra şampuan ile yıkayarak duruluyorum.

Yılan yağı fiyatı nedir?
Yılan yağı piyasadaki diğer saç dökülmesini önleyici ürünler gibi yüksek fiyatlı değildir. Bu yağın ücreti 10 TL ile 15 TL arasında değişiyor.

[reklam id=1]

Yılan-yağı-nasıl-kullanılır-ve-faydaları2

Yılan yağı sabunu
Yağ yerine saçlarınız için yılan yağı sabunu da kullanabilirsiniz. Sabun da saçlarınıza canlılık katacak ve dökülen saçlarınızı yeniden çıkaracaktır. Bu sabunun özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Güçsüz ve zayıf saçlara güç katar.
  • Saçı uzatır.
  • Saçları besler.

Sabunun kullanımı da gayet basit. Önce saçınızı şampuanınız ile yıkayın. Daha sonra yılan yağı sabununu elinizde köpürtün ve parmak uçlarınızla saç diplerine masaj yaparak yedirin. Birkaç dakika bekledikten sonra durulayın. Sabun kullanmak sanırım bir çok kişi için daha kolay olacaktır. Sabunun fiyatı da gayet uygun. İnternetten, eczanelerden ya da aktarlardan 10 TL’ye bu sabuna sahip olabilirsiniz.

yılan-yağı-sabunu