Yüzdeki Güneş Lekeleri Nasıl Geçer?

tarafından
356
Yüzdeki Güneş Lekeleri Nasıl Geçer?

Yüzünüzde veya sırt bölgelerinizde güneşten gelen zararlı ışınlar leke yapar. Birçok kadının birbirlerine sordukları soru hep aynıdır. Genel olarak yüzdeki güneş lekeleri nasıl geçer. Kadınlar arasında dönen sorudur cildin pürüzsüz olmasını isteyen bir kadın lekeleri ile mücadele içinde olur. Şimdiki yazımız bilgilendirmesi içinde çok etkilidir.

Yüzdeki Güneş Lekeleri Nasıl Geçer? 1

Ahmet Maranki kadınların büyük sorunu olan cilt lekeleri için sizlere özel maske tarifi vermektedir. Aşağıdaki maddeler yüzdeki güneş lekeleri nasıl geçer ahmet maranki tarifi hakkında bilgi verecektir. Lekeler ile ilgili sorulan soru dışında ise, yüzdeki güneş yanığı lekeleri nasıl geçer sorusu kadınlar arasında dolaşıyor

  • Bunun için cildinizi tertemiz yıkayınız.
  • Cilde parlaklık kazandıracak olan temizleyici köpük kullanabiliriz.
  • Mutlaka beyaz sabun ile her sabah düzenli yıkama yapmak gerekir.
  • Salatalık ve yoğurttu gecede bir kâsenin içinde bekletiniz.

[reklam id=1]

  • İçine ise 2 çay kaşığı karbonat atınız.
  • Kimyasal içerikli olan maddeyi kullanmak yerine kesinlikle yüzünüzü sirke ile temizleyiniz.
  • Lekeleri temizledikten sonra cildi nemlendirmek için vazelin kullanınız.

Yüzde kalıcı olan cilt lekeleri sizi yaşlı göstermek için neden olabilir. Cildin nefes almasını sağlayacak olan organik bir maske lekeler için gerçekten çok idealdir. Ciltteki toksinleri atarak güneş lekesini yok etmek adına mutlaka yukarıdaki maskeyi düzenli uygulayınız.

Yüzdeki Güneş Lekeleri Nasıl Geçer? 2

Cilde güneş yanıkları için mutlaka bir Bepanten veya Hametan gibi krem sürünüz. Eğer ilgili kremlerden yoksa evinizde olan terasmicyn, pişik kremleri gibi kremleri de kullanabilirsiniz. Her kadının güzel görünmesi için mutlaka düzenli bakım gerekir..

Güneş lekesini yok etmek için en etkili olan kremlerden biride renk açıcı olan Pigment kremleridir. İlgili kremlerin %2 veya %5 gibi oranlarda değişen çeşitlerini bulabilirsiniz. Cildi temizlemek için mutlaka zenginleştirilen yağ yani özel hazırlanan zeytinyağı kullanmalısınız.

Limon ve karbonat Karışımı

Yüzdeki güneş lekeleri için limon ve karbonat karışımı yapmak gerekir. Bir limon suyu içine 2 çay kaşığı kadar karbonat at ve bir kıvam elde ediniz.

Yüzdeki Güneş Lekeleri Nasıl Geçer? 3

Daha sonrasında ise ilgili karışımı yüzün her bölgesine sürünüz. İlgili yazı dizimiz sizleri yüzdeki güneş lekeleri nasıl geçer suna dumankaya tarifi hakkında bilgilendirmek üzere hazırlandı. Suna Dumankaya limon ve karbonatı önermektedir.

Leke Giderici Goji Berry Krem

Goji meyve özlü vitamin desteği olan kremdir. Son zamanlarda çok fazla meşhur olan Goji krem içindeki ahududu özü cilt lekelerin, yok etmek için çok idealdir. Ciltteki ölü hücreleri yok ederek cildin yenilenmesini sağlar. Yüzdeki güneş lekeleri ve çil gibi kalıcı lekeler için kısa sürede etki eder.

Leke Yapmayı Engelleyen Orijinal Zeytinyağı: cilt lekesini engellemek adına orijinal zeytinyağı kullanabilirsiniz. Orijinal Zeytinyağı güneşlenen kişilerin çok daha kolay bronz ten elde etmesine yardımcıdır

Havuç sütü ve bakım yapan havuç yağı: havuç yağ içerikli olan parapetsiz karışımı bulunan kremler cilt lekesinin oluşmasını engeller. Demir açısından zengin olan havuç yağ cildin derinliklerine nüfus edecektir.

Yüzdeki Güneş Lekeleri Nasıl Geçer? 4

Termal Su: cilt lekeleri için çok ideal olan termal su içerikli biyoteknik su kullanım faydalıdır. Sadece kadınlar için değil erkekler içinde çok etkilidir.  Tüm serisi ile meydana çıkan cilt lekelerini yok eder.

Bepanthol Krem Aydınlatıcı %5: Cildin temizlenmesi ve lekeleri yok etmek adına mutlaka düzenli bakım gerekir.  Ciltteki kahverengi güneş lekesini yok eden, ilgili krem mistik bir solüsyon etkisi oljuşturur. Kozmetik sektörüne yeni, bir giriş yapan krem güneş lekelerini yok etmek için çok etkilidir.